Sektörün Lideri
Sektörün Lideri

Bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş.’nin iştiraki olan EUROLAB, son yıllarda yaptığı yatırımlar, attığı güvenli adımlar ve geliştirdiği hizmet yelpazesi sonrasında laboratuvar hizmetleri sektöründe lider konuma gelmiştir.

EUROLAB’ın yenilikçi hizmetlerinden sonuncusu, hizmetleri müşterilerinin ayağına götürmek olmuştur. Gerek numune alma hizmetleri gerekse onsite laboratuvar hizmetleri ile EUROLAB bu alanda öncü bir laboratuvardır.

Bugün işletmelerin büyük bir kısmı saha laboratuvar hizmetleri almaktan yanadır. Bu hem faaliyetlerin kesintiye uğramaması hem de zamandan kazanma bakımından işletmelerin tercihidir.

EUROLAB, onsite laboratuvar hizmetleri ve izleme programları ile işletmelere, saha değerlendirmeleri, düzeltici soruşturmalar ve kirlilik karakterizasyonu gibi konularda analitik test ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bu amaçla kadrosunda kalifiye kimyagerler, uzman teknisyenler ve destek personeli bulunmaktadır. Özellikle çevre analitik kimyası alanında çeşitli analitik protokoller kullanmakta ve çevresel ve tehlikeli atık analizleri yapmaktadır.

EUROLAB, yüksek eğitimli çalışanlar ve son teknoloji ekipmanlar ile işletmelere yerinde çok çeşitli ölçüm, test, analiz, muayene ve denetim hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerde hızlı, zamanında, doğru ve kesin sonuçlar almak öncelikli hedeftir.

EUROLAB, aynı zamanda Ag-Ge dahil endüstriler için çok çeşitli ve yüksek kaliteli test ve danışmanlık çözümleri sunmaktadır. Çeşitli endüstriyel uygulamalar için müşterinin gereksinimlerine göre tasarım ve üretim çalışmalarına destek olmakta, onlara aynı zamanda üretim teknikleri ve süreçler konusunda danışmanlık da yapmaktadır.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp