Geçmişten Gelen Güç
Geçmişten Gelen Güç

Bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş.’nin iştiraki olan EUROLAB, kurulduğu günden itibaren işletmelere etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmet vermeyi sürdürmektedir. İşletmelere güvenilir, hızlı ve kesintisiz hizmet vermeyi hedef alan EUROLAB, bu gücü geçmiş deneyimlerinden almaktadır.

EUROLAB, verdiği tüm hizmetlerde girişimci vizyonu ve yenilikçi yaklaşımı ile farkını göstermektedir. Bir yandan teknolojideki yenilikleri yakından takip ederken, bir yandan da sektördeki gelişmeleri izlemekte ve yeni laboratuvar tekniklerini ve test ve analiz yöntemlerini, günü gününe verdiği hizmetlere aksettirmektedir.

Diğer yandan daha kurulma aşamasında önem verdiği yetişmiş, eğitimli, özverili ve dinamik çalışanlara sahip olma ilkesini bugün de aynı şekilde devam ettirmektedir. Bu çerçevede yönetici ve çalışan kadrosunun günün gerisinde kalmaması için eğitim ihtiyaçları takip edilmekte ve tamamlanmaktadır.

EUROLAB, ilk günden itibaren işletmelere, uluslararası alanda geçerliliği olan rapor ve belgeler sunmaktadır. Tarafsız ve bağımsız hizmetleri, dünyanın her yerinden talep görmektedir ve uluslararası standartlarda, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet ermeyi sürdürmektedir.

EUROLAB, yine ilk günden gelen düşük fiyatlandırma ilkesi ile her zaman işletmelerin yanında olmaktadır. Raporlama ve belgelendirme maliyetlerini en düşük düzeyde tutarak hizmet vermekte, ayrıca işletmelerin ürün kalitelerinin yükselmesine destek olmaktadır.

EUROLAB, işletmelere sunduğu güvenilir sonuçlarla, hem insan sağlığının hem de doğal çevrenin korunmasına katkı sağlamakta, hem de sosyal sorumluluğunu yerine getirmektedir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp