MIL-PRF-38534 Testleri (Hibrit Mikro Devreler İçin Genel Şartname)
Askeri Testler

MIL-PRF-38534 Testleri (Hibrit Mikro Devreler İçin Genel Şartname)

MIL-PRF-38534 şartnamesi, hibrit mikro devreler, çoklu talaş modülleri ve benzeri cihazlar için genel performans gereksinimlerini ve bu cihazların uygulanabilir performans gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için doğrulama gereksinimlerini açıklamaktadır. Doğrulama, genel olarak iki kalite programından birinin kullanılmasıyla gerçekleştirilir. Bu şartnamenin temel yapısı, bir kalifiye üretici listesi elde etmek için performans gereksinimlerini açıklamaktadır. Bu şartnamenin ekleri ise, bir üretici firmanın doğrulama programını geliştirmesine yardımcı olmak için rehberlik etmektedir. Ayrıntılı gereklilikler, spesifik özellikler ve özel kullanım amacına duyarlı diğer hükümler, geçerli cihaz edinim şartnamesinde yer almaktadır.

MIL-PRF-38534 Testleri (Hibrit Mikro Devreler İçin Genel Şartname)

MIL-PRF-38534 şartnamesinin amacı, cihaz üreticisine, askeri performans ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün sunarken, en iyi ticari uygulamaları, mümkün olan üst düzeyde uygulama esnekliği sağlamaktır.

Bu şartnameye uygun cihazlar, burada açıklanan doğrulama gereksinimlerini karşılayabilen cihazlardır. Ayrıca bu cihazlar üretici firmanın kalite yönetim programı tarafından kontrol edilmiş ve gerekli kriterlere uygun olarak belgelendirilmiş ve onaylanmış cihazlardır. Burada sözü edilen belgelendirme ve yeterlilik gereklilikleri, üretici firma tarafından karşılanması gereken gerekliliklerdir. Üretici firmalar testlerin yapılmasından sorumludur. Önemli olan bu cihazların, MIL-PRF-38534 spesifikasyonunda açıklanan genel doğrulamaları karşılayabildiğinden emin olacak testlerin yapılmasıdır. Cihazların, şartnamede yer alan ürün güvence seviyesi için geçerli olan genel performans doğrulamalarını karşılayabilmesini sağlamak, tamamen üretici firmanın sorumluluğundadır.

EUROLAB, diğer askeri test hizmetleri kapsamında MIL-PRF-38534 testleri (hibrit mikro devreler için genel şartname) hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Diğer askeri test hizmetleri kapsamında verilen MIL-PRF-38534 testleri (hibrit mikro devreler için genel şartname) hizmetleri yanı sıra EUROLAB, başka endüstriyel test hizmetleri de vermektedir.

Başvuru Yap
Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp