Akredite Laboratuvar
Misyon ve Vizyon

EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. iştirakidir ve sahip olduğu misyon ve vizyon değerleri TÜRCERT ile paralellik göstermektedir.

Bu çerçevede olmak üzere EUROLAB’ın başlıca misyonu şudur:

  • Hizmetlerinde yüksek standardı taahhüt etmek
  • İşletmelere doğru ve güvenilir test sonuçları sunmak
  • Müşteri hizmet ve memnuniyetini öncelik edinmek
  • Tercih edilen bir laboratuvar olmak

Eurolab Misyon ve Vizyon

EUROLAB, tüm hizmetlerinde dürüstlük ve profesyonellik göstermekte ve bunu sürdürmeye çalışmaktadır. Bu amaçla çalışanların yeterliliklerini korumakta, ekip işbirliğini, uyumu ve güçlenmeyi teşvik eden bir ortam yaratmakta, güven, sadakat ve bağlılık oluşturmakta ve mükemmelik yolunda mentor olmaya odaklanmaktadır.

EUROLAB’ın temel misyonu, titiz ve özenli çalışmak ve standartlara tam bağlılığı yansıtacak şekilde hızlı, doğru, profesyonel, bağımsız ve verimli bir hizmet sunmaktır. EUROLAB, hem çalışanlar hem de endüstri bakımından mükemmellik, dürüstlük ve güvenilirlik açısından öne çıkmaktadır. Küresel pazardaki ihtiyaçlara odaklanmakta ve müşterilerine katma değer sağlamaktadır.

EUROLAB, çalışanları için güvenli, keyifli ve arkadaşça bir çalışma ortamı kurmuştur ve azami çalışma memnuniyeti yaratmaktadır. Sektöründe büyümek ve gelişmek için iyi eğitimli, güvenilir ve kalite odaklı çalışanları teşvik etmektedir. Çalışanların ufuklarını genişletmelerine, mevcut tüm kaynakları kullanmalarına ve yenilikçi fikirler ve yapıcı eleştiriler için duyarlı bir iletişim kanalı sağlamak için yeni teknik fırsatlara ulaşmalarına imkan yaratmaktadır.

EUROLAB için, karşılıklı saygı ve destekle güçlü bir organizasyonun sürdürülmesini sağlamak, finansal güvenlik, üst düzey karlılık ve artan işlem hacmi ve her seviyedeki etkin maliyet kontrolleri ile istikrarlı büyümeyi yakalamak önemlidir.

EUROLAB’ın vizyonunda ise işletmelere en rekabetçi ve en verimli hizmet vermek yer almaktadır. Test, analiz, ölçüm, muayene, doğrulama ve belgelendirme konusundaki temel yetkinliklerini yükseltmek ve bu alanda en iyisi olmak için sürekli olarak gelişmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi çalışma şeklini sürdürerek, laboratuvar hizmetlerinde sektörün geleceğini şekillendirmeye çalışmaktadır.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp