Güvenilir Hizmet
Güvenilir Hizmet

Güven, açıklık ve dürüstlük, laboratuvar hizmetlerinde kalitenin en önemli göstergelerinden biridir. Güvenilir olmak, sağlıklı bir ekip çalışması kurmak, en son teknolojik cihaz ve ekipmanı kullanmak, yenilikleri yakından takip etmek ve uygulamak ve deneyimli, eğitimli ve nitelikli bir çalışan kadrosuna sahip olmakla sağlanabilir. Bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş.’nin iştiraki olan EUROLAB, bunu başarabilmiş ve alanında lider konumuna gelmiş bir laboratuvardır.

Güvenilir olmanın verdiği duygu, çalışan motivasyonunun en yüksek şeklidir ve çalışanların her zaman iyi, doğru ve etkin faaliyetler ortaya koymalarına imkan verir. EUROLAB güvenlilir olma konusunda, başlıca şu noktalarda öne çıkmaktadır:

  • Dürüst olmak
  • Sözünü tutmak
  • Hizmetlerde bütünlük sergilemek
  • Her türlü ölçüm, test, analiz muayene ve denetim çalışmalarında bu görevleri yapacak yetkinlik ve beceriye sahip olmak ve
  • Sorumluluk sahibi olmak

Bunların yanı sıra EUROLAB her zaman, işletmelerin beklentilerini zamanında ve doğrulukla karşılamaktadır. EUROLAB aynı zamanda güven ve risk kavramlarına bir arada ve etkin şekilde yaklaşmaktadır. Özellikle laboratuvar hizmetlerinde sonuçlar, insan sağlığı ve çevrenin korunması bakımıdan zarar doğrurabilecek nitelikte olduğundan, güvenilir olmak son derece önemli olmaktadır.

Teorik olarak da güvenilir olmanın temel taşları, sonuçlar (verdiği sözleri tutma ve beklentileri karşılama), bütünlük (dürüst olma ve ahlaki değerlere uyma) ve ilgidir (işletmelere ilgi gösterme ve duyarsız kalmama).Kısaca EUROLAB, güçlü bir teknolojik altyapı ve güçlü bir çalışan kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp