Akredite Laboratuvar
Neden EUROLAB?

Laboratuvar hizmetleri alanı, tekstil sektöründen gıda sektörüne, otomotiv sektöründen tarım ve hayvancılık sektörüne, madencilik sektöründen birçok farklı sektöre kadar endüstriyel alanda insan sağlığından çevrenin korunmasına uzanan bir yelpazede, verimli ve kaliteli hizmet anlayışı gerektirmektedir.

Neden EUROLAB

Bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. iştiraki olan EUROLAB, hizmet verdiği tüm sektörlerde sorumluluk anlayışı ile hareket etmektedir ve işletmelerin çıkarları kadar toplumun ve çevrenin çıkarlarını da ön planda tutmaktadır.

Bugün tüketicilerin daha fazla bilinçleniyor olması, ürün çeşitliliğinin ve işleme yöntem ve tekniklerinin gelişmesi ve eğitim seviyesinin yükselmesi ile birlikte, endüstriyel alanda verilen test, analiz, ölçüm, muayene, değerlendirme, raporlama ve belgelendirme hizmetleri giderek daha önemli olmuştur.

Laboratuvar sonuçları, işletmelerin en uygun ve doğru karar almalarında önemli bir faktördür. Laboratuvar kalitesi, rapor edilen test sonuçlarının doğru, güvenilir ve zamanında olmasının bir ifadesidir. EUROLAB, laboratuvar operasyonlarının her yönü ile güvenilir olmasını ve laboratuvar sonuçlarının yüksek oranda doğru olmasını sağlamıştır. Test sonuçlarının toplum sağlığı ve işletme verimliliği bakımından yararlı olması için raporlama zamanında yapılmaktadır. Bu nedenle EUROLAB işletmeler nezdinde her zaman birinci tercih olmuştur.

Günümüzde işletmeler büyüdükçe ve performansları daha iyi arttırdıkça, rekabet her zamankinden daha yüksek olmaya başlamıştır. Bu nedenle, bir işletmenin rakiplerine ayak uydurabilmesi için ürün yelpazesinin en üstünü tüketicilere sunmak zorundadır. Bu noktada test ve analizlerin önemi ortaya çıkmaktadır ve EUROLAB, üstün teknolojik imkanları ve yetişmiş ve eğitimli uzman çalışanları ile işletmelere bu imkanı sunmaktadır.

EUROLAB, sadece üretim kalitesi değil, aynı zamanda örneğin yaşlanmanın ürünler üzerindeki etkilerini ölçmek, rakip ürünlerden gelebilecek potansiyel tehditleri belirlemek, bir ürünün pazar imkanını tespit etmek ve genel kullanım için güvenlirliğini belirlemek gibi işletmelere birçok açıdan destek olmaktadır. Bu nedenle EUROLAB alanında lider olmayı başarmıştır.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp