Akredite Laboratuvar
Kalite Politikası

Bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. iştiraki olan EUROLAB, en hassas işletmelerin ve alanında önder kuruluşların birçoğunun test raporları ve ürün belgeleri için güvendiği bağımsız ve tarafsız bir test laboratuvarıdır. EUROLAB’ın test raporları, işletmelerin kritik iş kararlarında ve kalite programları gereksinimlerini karşılamada kesin bilgiler sağlamaktadır.

Eurolab Kalite Politikası

EUROLAB tarafından sunulan çok çeşitli laboratuvar test hizmetleri, doğru sonuçları sağlamak için gereken özen ve hassasiyet ile verilmektedir. Kalite politikası doğrultusunda raporları kolay okunmakta, ancak işletmelerin problemlerine net bir şekilde cevap verecek seviyede ayrıntı içermektedir.

EUROLAB, kabul edilebilir bir kalite yönetim sistemine sahiptir ve belli standartlarda çalışabileceğini ve akreditasyon kapsamında tanımlanan görevleri uygun şekilde yerine getirebileceğini kanıtlayan ISO 17025 standardına sahiptir (TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve kalibrasyon laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar standardı). Aynı zamanda EUROLAB, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardı uygulamaktadır.

EUROLAB, hangi alanda olursa olsun işletmelerin her türlü endüstriyel faaliyetlerinde, sadece kalite endişesi duymaktadır ve bu sorumluluğu ciddiye almaktadır. Bu nedenle tüm kalibrasyon, işleme ve laboratuvar test hizmetleri, müşteri gereksinimlerine, endüstri özelliklerine ve kendi katı prosedürlerine göre verilmektedir.

EUROLAB, üretilen verilerin kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için, test ve analiz işlemlerinin tüm yönlerinin sıkı bir şekilde kontrol edilmesini sağlayan sıkı bir kalite sistemi uygulamaktadır. Kalite kontrol çalışmaları, örnek izleme ve veri yönetiminden, ekipman kalibrasyon ve test yöntemlerine kadar operasyonların tüm aşamalarını etkilemektedir. Üst yönetim tarafından düzenli iç kalite denetimleri yapılmaktadır. Ayrıca EUROLAB, birçok yerli ve yabancı kuruluş tarafından denetlenmiş ve onaylanmıştır.

EUROLAB, uyguladığı kalite politikaları sayesinde sürekli iyileştirmeye odaklanmıştır ve kontrol ve takip çalışmalarını güçlendirmek için, işlem sürelerini en aza indiren birçok yeni prosedür benimsemiştir. İşletmelerden geri bildirim almaya ve laboratuvar kalitesini daha arttırmak için yeni yollar aramaya devam etmektedir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp